Kontakt

Styrelse
  • ORDFÖRANDE
    Carina Wikman
    tfn. 040 773 6248
    carina.wikman@multi.fi

  • VICEORDFÖRANDE
    Anders Virtanen
    tfn. 050 525 1232
    anders.virtanen@multi.fi

  • KASSÖR
    Susanne Mård
    tfn. 050 567 1304
    jkf.kassor@gmail.com

  • SEKRETERARE
    Katya Larsson
    tfn. 050 036 6629
    katya.larsson@hssmedia.fi

  • STYRELSEMEDLEM
    Merja Mattila
    tfn. 044 721 8213
    merja.mattila@jnt.fi

  • SUPPLEANT
    Marja Eriksson
    marja.eriksson@multi.fi

  • SUPPLEANT
    Nina Roos
    nina.roos@hotmail.com
Ansvarspersoner
  • Skolningsansvarig: Carina Wikman, Madeleine Björklund och Lena-May Harjulin
  • Teknik & service: Janne Fagerholm, Stefan Lillvik, Tauno Markkula, Heikki Rintala och Joel Bexar
  • Bufféansvarig: Pialina Ainasoja
  • Hemsidor: Henni Särkiniemi
  • Publikationsansvarig: Katya Larsson
  • Inofficiella tävlingar: Merja Mattila, Elisabeth Björklund, Nina Roos och Marja Eriksso
  • Vandringspris: Frida Slotte
  • Funktionärsansvarig: Mikaela Strömberg
  • Nyckelansvarig: Anders Virtanen
  • Översättare: Leea Fagerudd
  • Domaransvarig: Anders Virtanen
  • Materialansvariga: Ansvariga provfunktionärerna
  • Tävlingsarbetsgrupp: Marica Kjötar-Virtanen, Anders Virtanen och ansvariga provfunktionärerna

Skolare
  • Carina Wikman (skolningsansvarig)
  • Anders Virtanen
  • Marica Kjötar-Virtanen
  • Janne Fagerholm
  • Lena-May Harjulin
  • Saija Sillanpää
  • Madeleine Björklund
  • Frida Slotte
  • Camilla Hellman