Yhteydenotto

Hallitus
  • PUHEENJOHTAJA
    Carina Wikman
    puh. 040 773 6248
    carina.wikman@multi.fi

  • VARAPUHEENJOHTAJA
    Anders Virtanen
    puh. 050 525 1232
    anders.virtanen@multi.fi

  • RAHASTONHOITAJA
    Susanne Mård
    puh. 050 567 1304
    jkf.kassor@gmail.com

  • SIHTEERI
    Katya Larsson
    puh. 050 036 6629
    katya.larsson@hssmedia.fi

  • HALLITUKSEN JÄSEN
    Merja Mattila
    puh. 044 721 8213
    merja.mattila@jnt.fi

  • VARAJÄSEN
    Marja Eriksson
    marja.eriksson@multi.fi

  • VARAJÄSEN
    Nina Roos
    nina.roos@hotmail.com
Vastuuhenkilöt
  • Koulutus: Carina Wikman, Madeleine Björklund och Lena-May Harjulin
  • Tekniikka ja huolto: Janne Fagerholm, Stefan Lillvik, Tauno Markkula, Heikki Rintala ja Joel Bexar
  • Puffetti: Pialina Ainasoja
  • Kotisivut: Henni Särkiniemi
  • Julkaisut: Katya Larsson
  • Epäviralliset kisat: Merja Mattila, Elisabeth Björklund, Nina Roos ja Marja Eriksson
  • Kiertopalkinnot: Frida Slotte
  • Toimihenkilövastaava: Mikaela Strömberg
  • Avainvastaava: Anders Virtanen
  • Kääntäjä: Leea Fagerudd
  • Tuomarivastaava: Anders Virtanen
  • Materiaalivastaava: Vastaavat koetoimitsijat
  • Kilpailutyöryhmä: Marica Kjötar-Virtanen, Anders Virtanen ja vastaavat koetoimitsijat

Kouluttajat
  • Carina Wikman (koulutusvastava)
  • Anders Virtanen
  • Marica Kjötar-Virtanen
  • Janne Fagerholm
  • Lena-May Harjulin
  • Saija Sillanpää
  • Madeleine Björklund
  • Frida Slotte
  • Camilla Hellman